Modernizasyon

MODERNİZASYON & DAHA İYİ BİR PERFORMANS İÇİN.

ASANSÖR MODERNİZASYONU

Teknolojisi ne olursa olsun asansörlere, zaman içinde yitirdikleri veya hiç sahip olmadıkları bir takım fonksiyonların kazandırılması, asansör güvenliğinin, konforunun ve verimliliğinin artırılması, veya estetik görünümünün iyileştirilmesi için modernizasyon gerekebilmektedir.
Asansörlerin belirli yıllar sonrasında çalışma verimliliği düşmekte, mekanik olarak sorun çıkarmaya ve zaman zaman arızalanmaya başlamaktadır. Asansör sistemleri içinde bulunan mekanik parçalar asansörün temel güç kaynakları ve güvenlik tertibatlarıdır.

Belirli bir yaşa gelmiş bir asansör için istisnai bir durum söz konusu olabilir.Eğer binanızda bulunan asansör sistemini modernize ettirmeyi planlıyor iseniz, yaşlı asansörlerin mutlaka proje bazında incelenmesi gerekmektedir. Asansörün kendi maliyeti ile modernizasyon maliyeti dengesi arasında dengesizlik var ise tam modernizasyon tercih edilmelidir. Diğer bir yandan binada kullanılan asansörün risk oranı yüksek ise maliyet her zaman ikinci plandadır.

Nasıl modernize edilmeli ?

İşe başlamadan önce tam olarak neyin yapılması gerektiğinden emin olmak sizin için en iyisidir. Optimum biçimde çalışması için bir eylem planı ile birlikte asansörünüzün nerelerinde eksiklikler olabileceğini gösteren eksiksiz bir rapor hazırlamak üzere ilk olarak konusunda uzman bir ekip yönlendirmesi gerçekleştirmekteyiz.

Asansörünüzü ilgili yönetmeliklere uygun hale getirmek, enerji verimliliğini analiz etmede size yardımcı olmak ve asansörünüzün modernizasyonu için bir maliyet tahmini sunmamız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Neler modernize edilmeli ?

Asansörünüzün, güvenliği, eko-verimliliği, erişilebilirliği, performansı ve estetik görünümü hususlarının tamamı dikkate alınmalıdır. Modernizasyon hizmetimiz tam da bunu yapmaktadır. Planlama ve bütçelemeyi mümkün olduğunca kolay ve basit hale getirerek neyin, ne zaman ve nasıl modernize edileceğine karar vermenize yardımcı olmaktadır.

TEKNOLOJİK DEĞİŞİMLERE UYUM SAĞLAMAK İÇİN.

Zaman geçtikçe Asansörünüzü teknolojik ihtiyaçları artar, Buna bağlantılı olarak mevcut sistemdeki aksaklıklar artar ve yenilik ihtiyacı doğar.

ASANSÖR KULLANICILARININ GÜVENİ VE RAHATI İÇİN.

Modernizasyon asansörünüze sadece estetik ve yenilik getirmekle kalmaz, yeni asansör direktiflerine uyumluluk sağlanır.

DAHA İYİ BİR PERFORMANS İÇİN.

Profesyonel bir modernizasyon sonucunda , asansörünüzün performansın en üst seviyede olmasını, günümüz mevcut teknolojik asansörleri ile aynı seviyede olmasını sağlayabilir.

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN.

Asansörler aşınma ve yıpranma sebebi ile modernizasyona ihtiyaç duyulmayabilir. Çalışma fonksiyonları bina ihtiyaçlarını zaman içinde karşılayamayabilirler.