Mavi Yeşil Etiket

ASANSÖRLERİNİZİ YEŞİLE ÇEVİRİYORUZ…

2012 yılı ile yürürlüğe alınan, Fakat son günlerde uygulamaya tamamen geçilen Yıllık Asansör Muayene sisteminden sonra, Mevcut olarak çalışmakta olan Fakat, bilinçli yada bilinçsiz Eksik , Emniyetsiz çalışmasını sürdüren Asansör kalmayacaktır.

Makina Mühendisler Odası ve TSE ekiplerinin aralarındaki bölge dağılımından sonra Tüm Asansörler bir bir muayene edilerek, Eksikleri rapor edilecek ve Rapor sonucunda Asansörünüzün Risk oranına bağlı olarak Kırmızı veya Yeşil etiket ile Asansörün kullanılmaya elverişliliği belirlenecektir. Kırmızı etiket uygun görülen Asansörlerdeki Eksikler Yetkiliye (Yönetim) rapor edilerek eksiklerin yaptırılması için bir süre zarfı verilmektedir.

Bu süre sonucunda Asansör tekrar kontrol edilip Yeşil Etikete çevirilecektir. Çevirilmediği takdirde Asansörün kullanımına izin verilmeyecektir.

Eğer ki Asansörünüzü Muayene ettirdiniz ve Kullanışa verimli hale getirilmesi gerekiyorsa… Firmamız , değerli Müşterilerini zor durumda bırakmamak için Kalite ve Uygun Fiyat teklifleriyle herzaman yanınızda. Bizimle irtibata geçiniz.

Uygunsuzluklar nasıl giderilir ?

Uygunsuzluk raporunu tarafımıza ulaştırmanız halinde gerekli stratejileri belirleyerek,
sizlere hızlı ve güvenilir baştan sona sorunsuz bir modernizasyon süreci sağlıyoruz.

Modernizasyon Süreci Nasıl İşler ?

Randevunun alınmasından kontrolün yapılmasına ve tespit edilen uygunsuzlukların giderilmesinden ikinci kontrolün yapılarak yeşil etiket alınmasına kadar ki bütün süreci sizin adınıza biz hallediyoruz.

1. Muayene Başvuru

Belediyenizin protokol imzalamış olduğu A Tipi Muayene kuruluşu ile irtibata geçilerek kontrolün yapılacağı gün ve saat belirlenir.

2. Kontrolün Gerçekleştirilmesi

Kontrolün yapılacağı gün ve saatte muayene firması mühendisleri teknik ekiplerimiz refakatinde kontrolü gerçekleştirir.

3. Uygunsuzluk Raporu

Kontrol tarihinden itibaren 10 gün içerisinde uygunsuzluk raporu tarafınıza ve firmamıza e-posta aracılığıyla gönderilir.

4. Uygunsuzlukların Giderilmesi

Uygunsuzlukların giderilmesine yönelik çalışma başlatılır ve uzman ekiplerimiz en kısa süre içerisinde bu uygunsuzlukları giderir.

5. Takip Kontrol

Uygunsuzlukların giderilmesinin ardından muayene kuruluşu ile tekrar irtibata geçilerek ikinci kontrol için gün ve saat belirlenir.

6. Yeşil Etiket

İkinci kontrol gerçekleştirir ve Yeşil etiket asansör kabininizin görünür bir yerine iliştirilerek modernizasyon süreci sona erer.

Muayene Raporu Gönder

Periyodik muayene raporunuz elinize ulaştıysa uygunsuzlukların giderilmesi adına size teklif sunmamızı ister misiniz ?
Yapmanız gereken tek şey sadece rapor ya da raporları rapor gönder butonuna tıklayıp rapor gönderme formundaki bilgileri eksiksiz doldurarak göndermeniz.Teklif sürecini hızlandırmak isterseniz raporları gönderdikten sonra lütfen bizimle iletişime geçin.Göndereceğiniz dosya jpg, jpeg ,png, gif, pdf, doc, docx uzantıları dışında olmamalıdır.

Muayene Raporu Gönder